O nás

HUMANex

V HUMANex-e sme zameraní na poskytovanie najkvalitnejších služieb na trhu. Vďaka nášmu pro-klientskému prístupu sa k nám zákazníci, po tom ako naše služby vyskúšajú, opakovane vracajú. Úspech každej firmy a jednotlivca závisí najmä od ich partnerov a práve preto vznikla spoločnosť HUMANex. Naším najväčším cieľom je dlhodobá spolupráca a spokojnosť našich partnerov, ktorá zabezpečuje spoluprácu na najvyššej úrovni.

O nás

Hodnoty

Pro-klientský prístup

Komunikácia medzi klientom a dodávateľom služby je najdôležitejší prvok spolupráce. S klientom udržiavame kontakt nepretržite a riešime všetky jeho podnety okamžite. Neustále napredujeme a inovatívne zlepšujeme naše služby. U nás je zákazník na prvom mieste a k tomu prispôsobujeme celý chod spoločnosti.

Win-win

Najdôležitejšia súčasť našej spoločnosti ste Vy – náš partner. Vašim hlavným záujmom je poskytovať svojim klientom kvalitné služby a našim záujmom je Vám takéto služby zabezpečiť. Stratégia win-win bola rozvinutá v 80-tych rokoch na Harvarde a pri vzniku HUMANex-u sa stala najvýznamnejšou hodnotou našej spoločnosti.

Flexibilita

Potreby našich klientov sa líšia a preto každému klientovi prispôsobujeme spôsob práce, poskytované služby a servis. Vďaka tomu sme schopní poskytovať služby ušité na mieru.

Naša misia

Poskytovať našim klientom prvotriedne služby a našim zamestnancom možnosti ideálneho zamestnania, vzdelania a personálneho rozvoja.

Naša vízia

  • Byť jednotkou v poskytovaní služieb pre hotely na Slovensku a významným hráčom poskytovania služieb pre hotelierstvo v Európe.
  • Byť spoľahlivým partnerom našich klientov a lídrom v inováciách a kvalite poskytovaných služieb.
  • Poskytovať našim zamestnancom benefity, vzdelávanie a možnosť osobného rozvoja.